AUKCE na antikvariaty.com

Registrace Přihlášení

Aukce

Počet položek (348)

Nastavení zobrazení / Skrýt formulář
Zobrazit obrázky
Třídit podle

Zobrazit položky

Komárek Vladimír - Ex Libris A. Salajka

detail

Vladimír Komárek, b.d. Barevný dřevoryt, signováno tužkou dole uprostřed „VKomárek“ Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 10.5 x 8 cm, rozměr listu 15 x 11 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit

Komárek Vladimír - Ex Libris Jaroslav Šulc (Stromy)

detail

Vladimír Komárek, b.d. Barevný dřevoryt, signováno tužkou dole uprostřed „VKomárek“ Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 13 x 7.5 cm, rozměr listu 15 x 9 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit

Komárek Vladimír - Ex Libris Jaroslav Šulc

detail

Vladimír Komárek, b.d. Barevný dřevoryt, signováno tužkou dole uprostřed „VKomárek“ Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 11.5 x 7.5 cm, rozměr listu 15 x 11.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
77,-

Přihodit

Filippovová Marie - Ex Libris Marie F.

detail

Marie Filippovová, 1998. Kolorovaný lept a suchá jehla, značeno tužkou „2/30“ vlevo dole a signováno tužkou „Marie Filippovová 1998“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 17.5 x 8 cm, rozměr listu 20 x 10 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit

Hašková Eva - Bez názvu

detail

Eva Hašková, 2004. Barevný lept, značeno tužkou „4/100“ vlevo dole, „04“ vpravo dole a signováno tužkou „Eva Hašková“ dole uprostřed. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 10 x 8 cm, rozměr listu 21 x 15 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
470,-

Přihodit

Velčovský Josef - Ex Libris Alžběta Sirotková

detail

Josef Velčovský, cca 2013. Litografie, značeno tužkou „58/110“ vlevo dole, signováno tužkou „J. Velčovský“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 15.5 x 11 cm, rozměr listu 21 x 15 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
530,-

Přihodit

Tachezyová Andrea - Cesta IV.

detail

Andrea Tachezyová, 2006. Kombinovaná technika (suchá jehla, lept, akvatinta), značeno tužkou „8/45“ vlevo dole, „Cesta IV.“ dole uprostřed a signováno tužkou „A. Tachezyová06“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 20 x 15 cm, rozměr listu 27.5 x 19 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
170,-

Přihodit

Anonym - Ein Jahr Krieg

detail

Reichspropagandaleitung (R.P.L.), Bremen, b. d. Propagandistický plakát vydaný okolo roku 1941. Na plakátu je mapa průběhu prvního roku druhé světové války od 1. září 1939 do 31. srpna 1940. Plakát mírně ušpiněn a se stopami užívání, v místě nejvýraznějších přehybů jsou trhliny, z nichž nejdelší je cca 5 cm dlouhá trhlina u spodního okraje, dvě trhliny cca 1.5 cm jsou u horního okraje. Vzácné. 119 x 82 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
1300,-

Přihodit

Anonym - Železniční mapa část 2

detail

Ústřední správa geodézie a kartografie, Praha, 1963. Železniční mapa východní části naší republiky, v dolní a horní části detaily železničních tratí Děčína, Ostravy a Plzně. Mapa se stopami užívání a pokrčenými okraji, levý dolní roh výrazně pokrčený. Vzácné! 120 x 84 cm

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
230,-

Přihodit

Anonym - Železniční mapa část 1

detail

Ústřední správa geodézie a kartografie, Praha, 1963. Železniční mapa západní části naší republiky, v dolní části detaily železničních tratí Prahy a Brna. Mapa se stopami užívání a pokrčenými okraji (zvláště levá strana), pravý dolní roh cca 2 cm natržený. Vzácné! 120 x 84 cm

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
230,-

Přihodit

Kovář ? - Bez názvu

detail

? Kovář, 1988. Značeno tužkou „2/20“ vlevo dole, signováno tužkou „? Kovář 1988“ vpravo dole. Grafický list v horní části s velice mírnými stopami užívání, na rubu ušpiněný a ve dvou rozích se stopami po adjustaci, rozměr tištěné plochy 20 x 13 cm, rozměr listu 30 x 21 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit

Ughi Ludovico Venezia

Ughi Ludovico - Venezia

Ludovico Furlanetto, Venezia, cca 1790. Zmenšená verze slavné mapy Benátek Ludovica Ughiho z roku 1729. Vpravo nahoře krásná alegorie města: žena se lvem sv. Marka u nohou v triumfálním voze taženém delfíny a obklopeném tritony, sirénami a cherubíny. Mapa je mírně ušpiněná, rozdělená na 30 částí nalepených na plátno. Plátno na okrajích roztřepené. Rozměr tištěné plochy 65 x 70 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
2300,-

Přihodit

Šimon Pavel - Ex Libris Miloš Ponížil

detail

Pavel Šimon, 1953. Akvatinta, signováno tužkou „P. Šimon“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 8.5 x 5.5 cm, rozměr listu 21.5 x 14 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
93,-

Přihodit

Šimon Pavel - Ex Libris K. D.

detail

Pavel Šimon, cca 1958. Jedna z posledních grafických prací předčasně zesnulého autora. Barevná akvatinta, signováno tužkou „P. Šimon“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 10.5 x 8 cm, rozměr listu 21.5 x 14 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
97,-

Přihodit

Neuwirt Jiří - Ex Libris Milan Humplík

detail

Jiří Neuwirt, 2002. Lept známého ostravského autora. Značeno tužkou „6/80“ vlevo dole, signováno tužkou „Neuvirt02“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 13 x 9.5 cm, rozměr listu 22 x 16.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
170,-

Přihodit

Payne Albert Henry - Hamburg Railway Terminus

detail

Leipzig & Dresden, okolo 1850. Ocelorytina, autor Albert Henry Payne, rytec Thomas Heawood. Pohled na bývalé nádraží v Hamburku, v popředí lokomotiva s vagóny. Budova nádraží stále existuje a je v ní umístěno muzeum současného umění Museum für Gegenwart. Grafický list se stopami užívání, pravý horní roh s vodní skvrnou, pravý dolní roh mírně natržený. Rozměr tištěné plochy 11 x 16.5 cm, rozměr listu 19.5 x 26.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit

Payne Albert Henry - The War Office

detail

Leipzig & Dresden, okolo 1850, Ocelorytina, autor Albert Henry Payne, rytec William French. Pohled na (dnes už neexistující) budovu pruského Ministerstva války v Berlíně. Grafický list po okrajích ušpiněn a s velkou vodní skvrnou v pravém dolním rohu. Rozměr tištěné plochy 11 x 17 cm, rozměr listu 19 x 26.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
77,-

Přihodit

Geyer F. A. - Damascus (vom Palmyra-Thore aus.)

detail

Verlags-Eigenthum d. Englischen Kunstanstalt v. A. H. Payne, Leipzig & Dresden, okolo 1840. Ocelorytina, autor F. A. Geyer. rytec Albert Henry Payne. Pohled na Damašek se skupinou poutníků na velbloudech v popředí. Grafický list s hnědými skvrnkami a dvěma většími skvrnami v horních rozích. Horní okraj mírně pokrčený. Rozměr tištěné plochy 12 x 17 cm, rozměr listu 21 x 27.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
87,-

Přihodit

Payne Albert Henry - The Werder Church

detail

Anonym, okolo 1850. Ocelorytina, autor Albert Henry Payne, rytec A. Carse. Pohled na slavný neogotický kostel Friedrichswerdersche Kirche postavený v Berlíně podle návrhu Karla Friedricha Schinkela v letech 1824 - 1831. Vlevo od kostela je zobrazen módní salon slavného židovského módního návrháře Herrmanna Gersona. Grafický list s několika malými hnědavými skvrnkami, jednou větší skvrnou při horním okraji a otisky prstů u pravého kraje. Rozměr tištěné plochy 10.5 x 16.5 cm, rozměr listu 19 x 26.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit

Hurlestone F. G. - The Inquisitive Boy

detail

Anonym, okolo 1840. Ocelorytina, autor F. G. Hurlestone, rytec John Cochran. Grafický list s mírně poškozenými okraji a hnědavými skvrnkami (hlavně při horním okraji), levý okraj se třemi vpichy po špendlících. Rozměr tištěné plochy 11.5 x 9 cm, rozměr listu 27 x 21 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
97,-

Přihodit