AUKCE na antikvariaty.com

Registrace Přihlášení

Aukce

Počet položek (333) Nastavit zobrazení položek

kolektiv Sborník literární skupiny

kolektiv - Sborník literární skupiny

Fr. Obzina, Vyškov na Moravě, 1923. OBr. Sborník literární skupiny, spolku českých básníků a spisovatelů, soustředěných kolem revue HOST. 1. kniha Edice Obzinových tisků, výtisk č. 832/1050. Obálka s mírnými stopami užívání, jinak velice dobrý stav (nerozřezáno). 4°, 110 stran.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
1300,-

Přihodit


Anonym Šlechtický rodokmen

Anonym - Šlechtický rodokmen

Brno, 1748. Rodokmen dětí svobodného pána (Freiherr) Františka Karla Chorinského z Ledské a jeho první ženy svobodné paní (Freiin) Marie Kateřiny Kotulínské z Kotulína a Křížkovic. Dřevořez na ručním papíře s vodoznakem a ručně dopsanými údaji. Rodokmen s přehyby, spodní část mírně ušpiněna, jedna věta (úmyslně?) vymazána. 33 x 44 cm.

Aukce probíhá
Přihozeno 1-krát

zahájení:
17.01.2018 07:57:02
ukončení:
24.01.2018 07:57:03

vyvolávací cena
270,-
současná cena
320,-

Přihodit


Vaca Karel Pohádky Tisíce a jedné noci

Vaca Karel - Pohádky Tisíce a jedné noci

ÚPF, Praha, 1974. Plakát s mírným přehybem, dobnými oděrkami a se stopami užívání. Dolní dva rohy jsou ohnuté. 42 x 29 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit


Anonym - Corsica, Elba

detail

Anonym, bez datace. Mědirytinová mapa Korsiky, Elby a dalších ostrůvků u západního pobřeží Itálie v měřítku 1:576 000. Mapa je mírně ušpiněná, rozřezaná na 9 dílů a nalepena na plátno. Na plátně je tužkou psaný vpisek majitele (ELBA) a nálepka se zmenšeninou mapy. Plátno je výrazně ušpiněno vodními skvrnami a na místě přehybů perforováno. Rozměr tištěné plochy 49 x 55.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit


Campi Angelo - Mantova

detail

Anonym, 1865. Pianta della regia città di Mantova. Rettificata con approvazione dell’ I. R. Comando della Fortezza nell’ anno 1865. Podrobný mědirytinový plán Mantovy, vodní plochy, zeleň a významné budovy jsou ručně kolorovány. Plán je ušpiněný s velkými vodními skvrnami hlavně při pravém okraji. 8 dílů plánu je nalepeno na plátno, na plátně je perem psaný vpisek majitele a nálepka s názvem mapy v němčině, tato část plátna je výrazně ušpiněna inkoustem. Rozměr tištěné plochy 73 x 58 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
530,-

Přihodit


Anonym Manchester

Anonym - Manchester

Anonym, Praha, 1810. Plan von Manchester und Saalford in England. Podrobný mědirytinový plán Manchestru a Salfordu. Plán s velkými vodními skvrnami při pravé i levém okraji a s výraznými přehyby. Na rubu nesouvisející obrázek tužkou (cca 7 x 2.5 cm). Rozměr tištěné plochy 35 x 43 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
330,-

Přihodit


Saudek Karel Malý princ

Saudek Karel - Malý princ

ÚPF, Praha, 1976. Plakát s přehybem a ohnutými horními rohy, okraje se stopami užívání, na líci cca 1 cm dlouhá stopa po lepicí pásce, levý okraj s půlcentimetrovou trhlinkou. 41 x 30 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
530,-

Přihodit


De Sénancour Étienne Pivert Kniha o lásce

De Sénancour Étienne Pivert - Kniha o lásce

F. Adámek, Praha, 1912. Pl. převazba s vevázanou obálkou. Edice Moderní bibliotéka (X ročník, dvojsvazek 8. a 9.). Převazba mírně ušpiněna se stopami užívání. 8°, 128 stran.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit


de Gourmont Remy Listy Satyrovy

de Gourmont Remy - Listy Satyrovy

Kamilla Neumannová, Praha, 1915. OBr. Edice Knihy dobrých autorů sv. 120. Původními dřevoryty vyzdobil František Kobliha. Obálka potrhaná, chybí pravý horní roh, v textu na několika místech podtržení a vpisky bývalého majitele. 8°, 91 stran.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit


Suares André Chrám lásky

Suares André - Chrám lásky

Kamilla Neumannová, Praha, 1919. Pl. převazba s vevázanou obálkou. Edice Knihy dobrých autorů sv. 159. Původní dřevoryty František Horký. Převazba se stopami užívání. 8°, 83 stran.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
83,-

Přihodit


Ferd. Hanuš Herink Ferd. Hanuš Herink

Ferd. Hanuš Herink - Ferd. Hanuš Herink

Ferd. Hanuš Herink, Ostrava, 1939. Obr. Katalog výstavy k padesátinám malíře (cca 16 černobílých reprodukcí jeho obrazů). Malíř je v katalogu podepsán. Obálka mírně ušpiněna. 8°, nestránkováno.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit


Einhorn Erich Do Moskvy

Einhorn Erich - Do Moskvy

Svět sovětů, Praha, 1959. OCpl. s přebalem. Předmluva a 112 celostránkových hlubotiskových fotografií Erich Einhorn. Přebal hlavně na okrajích poškozen, chybí patitul, zbytek velice dobře zachován. 29 x 24 cm, 9 textových stran.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
97,-

Přihodit


kolektiv autorů Vítězný film

kolektiv autorů - Vítězný film

Svět sovětů, Praha, 1950. OPpl. Třicet let sovětského filmu. 702 hlubotiskových obrázků, rejstřík filmů a režisérů. Čtyřjazyčné résumé. Vazba se stopami užívání. 24.5 x 17 cm, 398 stran.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
87,-

Přihodit


Gutenberg Johannes Z Gutenbergových dopisů

Gutenberg Johannes - Z Gutenbergových dopisů

Národní souručenství, Jevíčko, 1940. Volné listy v papírovém přebalu. Úprava Václava Pazdírka, výtisk číslo 14/400. Přebal vyzdoben slepotiskem. Listy i přebal s hnědavými skvrnkami. 8°, 11 stran.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
97,-

Přihodit


Anonym Kahira

Anonym - Kahira

Niebuhr, C., Praha, 1810. Plan von Kahira nebst Fostat oder Alt Kahira, Bulak und Dschise. Mědirytinový plán Káhiry i s předměstími v měřítku 1:19 000. Plán s vodními skvrnami na celé ploše a s výraznými přehyby, na dvou místech cca 2,5 cm natržen. Rozměr tištěné plochy 28 x 47 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
530,-

Přihodit


Machálek Karel Jo

Machálek Karel - Jo

ÚPF, Praha, 1972. Plakát přehybem a mírně pokrčenými rohy, na rubu u horního okraje malá odřenina po lepicí gumě, u spodního okraje pak zbytek lepicí gumy. 41.5 x 29.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
170,-

Přihodit


Hamsun Knut Povídky

Hamsun Knut - Povídky

J. Otto, Praha, 1906. OCpl. Vazba vybledlá, po okrajích odřená. 8°, 163 stran.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit


Vyleťal Josef Grand restaurant pana Septima

Vyleťal Josef - Grand restaurant pana Septima

ÚPF, Praha, 1967. Plakát s přehybem, levý dolní roh mírně pokrčený, spodní okraj se dvěma cca 3 mm dlouhými trhlinami, pravý okraj také na dvou místech natržený (cca 0.5 a 1 cm), na rubu drobný zbytek lepicí gumy. 40.5 x 28 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
230,-

Přihodit


Anonym - Figure Di Cabreo

detail

Kuriozita, pravděpodobně ručně psaný a kolorovaný soupis pozemků italské továrny(?), bez datace. Soupis výrazně poškozený, s počmáranými stranami a uvolněnými listy. 4°, 13 listů.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
430,-

Přihodit


Kratochvíl Jan Ples upírů

Kratochvíl Jan - Ples upírů

ÚPF, Praha, 1968. Levý horní roh plakátu utržený, levý okraj se dvěma cca 2 cm dlouhými trhlinami, levý dolní roh mírně ohnutý. Na rubu tužkou napsané jméno výtvarníka. 38 x 27 cm.

Aukce začne
po prvním přihození


Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
83,-

Přihodit