Tachezyová Andrea - Cesta IV.
detail
Andrea Tachezyová, 2006. Kombinovaná technika (suchá jehla, lept, akvatinta), značeno tužkou „8/45“ vlevo dole, „Cesta IV.“ dole uprostřed a signováno tužkou „A. Tachezyová06“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 20 x 15 cm, rozměr listu 27.5 x 19 cm.