AUKCE na antikvariaty.com

Registrace Přihlášení

Aukce

Počet položek (346) Nastavit zobrazení položek

Vyleťal Josef - Účtování

detail

ÚPF, Praha, 1978. Plakát s přehyby, pravý okraj pokrčený, v dolní části i s drobnými trhlinkami. 82 x 57.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
370,-

Přihodit

Vyleťal Josef - Střepy pro Evu

detail

ÚPF, Praha, 1979. Plakát pokrčený, pravý okraj se čtyřmi trhlinami (cca 1-2 cm), levý okraj ve spodní části pokrčený s dvěma thlinami (0.5 a 1.5 cm)., horní okraj se dvěma trhlinami (1.5 a 0.5 cm). 81.5 x 58 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
430,-

Přihodit

Poláčková-Vyleťalová Olga - Skleněný dům

detail

ÚPF, Praha, 1982. Plakát s velice mírně pokrčenými okraji v horní části, levý horní roh je pokrčený více. 82.5 x 57.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
170,-

Přihodit

Poláčková-Vyleťalová Olga - Má láska s Jakubem

detail

ÚPF, Praha, 1982. Plakát na rubu s malou hnědou skvrnkou, horní okraj s dvěma trhlinami (cca 3 a 1 cm). 83 x 57.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit

Vlach Zdeněk - Doktor Jekyll a pan Hyde

detail

ÚPF, Praha, 1987. Plakát s přehyby a mírnými stopami užívání, na rubu skvrny po lepítkách, spodní okraj s malou, cca 3 mm dlouhou trhlinkou. 81 x 57 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit

Šimon Pavel - Ex Libris ing. V. Zdeňovec

detail

Pavel Šimon, b. d. Akvatinta, signováno tužkou „P. Šimon“ vpravo dole. Grafický list čistý, v levém horním rohu mírně odřený, rozměr tištěné plochy 10 x 6 cm, rozměr listu 16.5 x 10 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
77,-

Přihodit

Komárek Vladimír - Ex Libris A. Salajka

detail

Vladimír Komárek, b.d. Barevný dřevoryt, signováno tužkou dole uprostřed „VKomárek“ Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 10.5 x 8 cm, rozměr listu 15 x 11 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit

Komárek Vladimír - Ex Libris Jaroslav Šulc (Stromy)

detail

Vladimír Komárek, b.d. Barevný dřevoryt, signováno tužkou dole uprostřed „VKomárek“ Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 13 x 7.5 cm, rozměr listu 15 x 9 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit

Komárek Vladimír - Ex Libris Jaroslav Šulc

detail

Vladimír Komárek, b.d. Barevný dřevoryt, signováno tužkou dole uprostřed „VKomárek“ Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 11.5 x 7.5 cm, rozměr listu 15 x 11.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
77,-

Přihodit

Filippovová Marie - Ex Libris Marie F.

detail

Marie Filippovová, 1998. Kolorovaný lept a suchá jehla, značeno tužkou „2/30“ vlevo dole a signováno tužkou „Marie Filippovová 1998“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 17.5 x 8 cm, rozměr listu 20 x 10 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
130,-

Přihodit

Hašková Eva - Bez názvu

detail

Eva Hašková, 2004. Barevný lept, značeno tužkou „4/100“ vlevo dole, „04“ vpravo dole a signováno tužkou „Eva Hašková“ dole uprostřed. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 10 x 8 cm, rozměr listu 21 x 15 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
470,-

Přihodit

Velčovský Josef - Ex Libris Alžběta Sirotková

detail

Josef Velčovský, cca 2013. Litografie, značeno tužkou „58/110“ vlevo dole, signováno tužkou „J. Velčovský“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 15.5 x 11 cm, rozměr listu 21 x 15 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
530,-

Přihodit

Tachezyová Andrea - Cesta IV.

detail

Andrea Tachezyová, 2006. Kombinovaná technika (suchá jehla, lept, akvatinta), značeno tužkou „8/45“ vlevo dole, „Cesta IV.“ dole uprostřed a signováno tužkou „A. Tachezyová06“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 20 x 15 cm, rozměr listu 27.5 x 19 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
170,-

Přihodit

Anonym - Ein Jahr Krieg

detail

Reichspropagandaleitung (R.P.L.), Bremen, b. d. Propagandistický plakát vydaný okolo roku 1941. Na plakátu je mapa průběhu prvního roku druhé světové války od 1. září 1939 do 31. srpna 1940. Plakát mírně ušpiněn a se stopami užívání, v místě nejvýraznějších přehybů jsou trhliny, z nichž nejdelší je cca 5 cm dlouhá trhlina u spodního okraje, dvě trhliny cca 1.5 cm jsou u horního okraje. Vzácné. 119 x 82 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
1300,-

Přihodit

Anonym - Železniční mapa část 2

detail

Ústřední správa geodézie a kartografie, Praha, 1963. Železniční mapa východní části naší republiky, v dolní a horní části detaily železničních tratí Děčína, Ostravy a Plzně. Mapa se stopami užívání a pokrčenými okraji, levý dolní roh výrazně pokrčený. Vzácné! 120 x 84 cm

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
230,-

Přihodit

Anonym - Železniční mapa část 1

detail

Ústřední správa geodézie a kartografie, Praha, 1963. Železniční mapa západní části naší republiky, v dolní části detaily železničních tratí Prahy a Brna. Mapa se stopami užívání a pokrčenými okraji (zvláště levá strana), pravý dolní roh cca 2 cm natržený. Vzácné! 120 x 84 cm

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
230,-

Přihodit

Kovář ? - Bez názvu

detail

? Kovář, 1988. Značeno tužkou „2/20“ vlevo dole, signováno tužkou „? Kovář 1988“ vpravo dole. Grafický list v horní části s velice mírnými stopami užívání, na rubu ušpiněný a ve dvou rozích se stopami po adjustaci, rozměr tištěné plochy 20 x 13 cm, rozměr listu 30 x 21 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
73,-

Přihodit

Šimon Pavel - Ex Libris Miloš Ponížil

detail

Pavel Šimon, 1953. Akvatinta, signováno tužkou „P. Šimon“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 8.5 x 5.5 cm, rozměr listu 21.5 x 14 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
93,-

Přihodit

Šimon Pavel - Ex Libris K. D.

detail

Pavel Šimon, cca 1958. Jedna z posledních grafických prací předčasně zesnulého autora. Barevná akvatinta, signováno tužkou „P. Šimon“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 10.5 x 8 cm, rozměr listu 21.5 x 14 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
97,-

Přihodit

Neuwirt Jiří - Ex Libris Milan Humplík

detail

Jiří Neuwirt, 2002. Lept známého ostravského autora. Značeno tužkou „6/80“ vlevo dole, signováno tužkou „Neuvirt02“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 13 x 9.5 cm, rozměr listu 22 x 16.5 cm.

Aukce začne
po prvním přihození

Doposud nikdo nepřihodil

vyvolávací cena
170,-

Přihodit